2016 Yılı Oda Hesapları 2017 Hizmet Ücretleri Tarifesi Meslek Grupları ve Faaliyet Kodları (NACE) Stratejik Plan
Sicil Rehberi Ticari İşlemler Rehberi Ticaret Sicili Müdürlüğü Duyuruları Mersis Danışma Masası
İşten Ayrılış Bildirgesi Kredi Protokolleri İndirimli Kuruluşlar Eğitimler
Fuar Teşvikleri Fuar Ziyaretleri Dış Ticaret Talepleri Reklam Fiyat Tarifesi

KOSGEB İşbirliği İle Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Sonuçları (20-27 Şubat 2017)


Kosgeb ile işbirliği ile yapılacak olan uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmaya hak kazananların listesi aşağıda yer almaktadır.

30 kişilik asıl listeden eğitime katılamayacak olanların   en son 17 Şubat tarihine kadar Odamıza  bildirmesini önemle rica ederiz. Yerine yedek listeden katılımcı alınacaktır.

Eğitime gelirken herhangi bir belge getirilmesine gerek yoktur.

Bu dönem gerçekleşecek eğitime katılmaya hak kazanamayanlar bir sonraki eğitimimize tekrar başvurabilir. Yeni dönem eğitim tarihleri belli olduğunda web sitemizde yayınlanacaktır.

Not: Eğitimimize %80 devam zorunluluğu bulunmaktadır.

KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE KATILMAYA HAK KAZANANLAR

Asil Liste

  1. Aytuğ Güneysu
  2. Rüstem Taşcı
  3. Mehmet Malik Dalay
  4. Mehmet Bezer
  5. Ayşe Ova
  6. Zekiye Aydınoğlu
  7. Duygu Özkale
  8. Nizamettin Emre Karakoç
  9. Gülşah Candan
  10. Oğuz Işık
  11. Oya Tüzün
  12. Gülçin Demir
  13. Erhan Soydan
  14. Pınar Kaykaç
  15. Aslı Safiye Ilgın
  16. Eda Alpaykut
  17. Hüseyin Civelek
  18. Serdal Ceylan
  19. Hüseyin Kadıoğlu
  20. Osman Civelek
  21. Mahmut Savcı
  22. İdil Bulaç
  23. Gizem Tekön
  24. Harun Sincar
  25. Pelin Günay Taşçı
  26. Oğuzhan Ergan
  27. Tansel S. Çam
  28. Ümit Kara
  29. Bahar Aygen
  30. İsmail Tiril

Yedek Liste

  1. Berk Sandıkçıoğlu
  2. Hasibe Ay
  3. Ahmet Patır
  4. Emine Büşra İlter
  5. Volkan Aksoy

 

Eğitimler aşağıdaki tarih ve saatlerde gerçekleşecektir.

Konusu

Tarihi

Süresi (Ders saati)

Saat

Girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve yaratıcılık egzersizleri

20.02.2017

8 saat

09:30-18:30

İşletme Kavramı, İşletme Fonksiyonları, türleri, kuruluş şekilleri, mali ve hukuki sorumluluklar

22.02.2017

8 saat

09:30-18:30

İş Planı kavramı ve önemi(Pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan)

24.02.2017

8 saat

09:30-18:30

İş modeli ve iş planına yönelik atölye çalışmaları

27.02.2017

8 saat

09:30-18:30

 

TOPLAM

32 saat