2019 Yılı Oda Hesapları 2019 Hizmet Ücretleri Tarifesi Meslek Grupları ve Faaliyet Kodları (NACE) Stratejik Plan
Sicil Rehberi Ticari İşlemler Rehberi Ticaret Sicili Müdürlüğü Duyuruları Mersis Danışma Masası
İşten Ayrılış Bildirgesi Kredi Protokolleri İndirimli Kuruluşlar Eğitimler
Fuar Teşvikleri Fuar Ziyaretleri Dış Ticaret Talepleri Reklam Fiyat Tarifesi

Melek Yatırım Yapacağımız Girişimcilerimizi Arıyoruz


Değerli Üyemiz,

Girişimcilerin finansman kaynaklarına erişimlerinin kolaylaştırılması ve potansiyel girişimcilerin cesaret kazanarak ticari hayatta aktif rol almaları amacıyla İzmir’de girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi hedefimiz çerçevesinde İzmir Ticaret Odası, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bilimpark ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi olarak uzun zamandır aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 
Girişimcilerimizin projelerine “melek yatırım” yapmak üzere bu çalışmalarımıza bir yenisini daha eklenmiştir. 
 
Başarılı iş fikirlerine sahip girişimciler ile sahip olduğu finansman kaynağını doğru bir fikre yönlendirme arayışındaki yatırımcıları ortak bir platformda buluşturmak, ayrıca kurucusu olduğumuz Embryoniks Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının mevcut sermayesi üzerinden inovatif projelere yatırım yapmak üzere “İzmir Proje Pazarı” etkinliği başlatılmıştır. 
 
“İzmir Proje Pazarı” kapsamında, başvuru yapan girişimcilerimiz arasından belirlediğimiz kriterlere uygun olanlar, söz konusu etkinliğimiz çerçevesinde projelerini sunma şansını yakalayacak ve proje sunumları sonrasında da seçilen projelere yatırım yapılacaktır. Başvuruların tamamlanmasını takiben “İzmir Proje Pazarı” etkinliğinde sunum yapacak olan girişimciler seçilmiştir.  
 
Bu sayede yeni iş fikirlerinin hayata geçmesi ve tutunması için tüm imkanlarımızla aracı olmuş olacağız.  

Bu kapsamda; İzmir Ticaret Odası, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bilimpark, İzmir Ekonomi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve Embryoniks Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak İzmir’de girişimciliğin desteklenmesine yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam edilmekte olduğunu belirtiriz.

Saygılarımızla, 

İzmir Ticaret Odası
 
İletişim:

Övgü PINAR
İzmir Ticaret Odası
Girişimcilik Yönetmeni

İş Geliştirme Müdürlüğü

Tel: 0232 498 46 83
E-posta: ovgu.pinar@izto.org.tr