2017 Yılı Oda Hesapları 2017 Hizmet Ücretleri Tarifesi Meslek Grupları ve Faaliyet Kodları (NACE) Stratejik Plan
Sicil Rehberi Ticari İşlemler Rehberi Ticaret Sicili Müdürlüğü Duyuruları Mersis Danışma Masası
İşten Ayrılış Bildirgesi Kredi Protokolleri İndirimli Kuruluşlar Eğitimler
Fuar Teşvikleri Fuar Ziyaretleri Dış Ticaret Talepleri Reklam Fiyat Tarifesi

Kosgeb İşbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Sonuçları


Kosgeb ile işbirliği ile yapılacak olan uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmaya hak kazananların listesi aşağıda yer almaktadır.

30 kişilik asıl listeden eğitime katılamayacak olanların   en son 17 Kasım saat 12:30’a kadar Odamıza  bildirmesini önemle rica ederiz. Yerine yedek listeden katılımcı alınacaktır.

Eğitime gelirken herhangi bir belge getirilmesine gerek yoktur.

Not: Eğitimimize %80 devam zorunluluğu bulunmaktadır.

KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE KATILMAYA HAK KAZANANLAR

 

Asil Liste

  1. Sibel Ceren Oluz Taddonio
  2. Aysun Kırklar
  3. Yağmur Turan
  4. Savaş Yıldırım
  5. Bülent Özen
  6. Esra Yapsık
  7. Abdullah Koç
  8. Ahmet Zeki Özçelikay
  9. Bülent Özzeren
  10. Ahmet Salih Yiyen
  11. Maja Basta
  12. Bediz Özer
  13. Seda Seçgin
  14. Burak Ölçü
  15. Şeyda Özzeren
  16. Ebru Ergüner Doğan,
  17. Ayberk Çifci
  18. Filiz Aydın
  19. Seçil Benek Girgin
  20. Hülya Tanuş
  21. Gülhan Doruk
  22. Neşet Ömer Yavuz
  23. Şule Yavuz
  24. Semen Sabuncu
  25. Gani Ateş
  26. İlhan Filiz
  27. Dilek Çelikmen
  28. Sezgin Çoşer
  29. Sevim Kocaman
  30. Hale Seçgin

 

Yedek Liste

  1. Fatma Şeyda Yılmaz
  2. Nesrin Yurtseven

Eğitimler aşağıdaki saatlerde gerçekleşecektir.

Eğitmen Adı : İmre Gaffaroğulları

Konusu

Tarihi

Süresi (saat)

Saatler

Girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve yaratıcılık egzersizleri

20.11.2017

8 saat

09:30-18:30

İşletme Kavramı, İşletme Fonksiyonları, türleri, kuruluş şekilleri, mali ve hukuki sorumluluklar

21.11.2017

8 saat

09:30-18:30

İş Planı kavramı ve önemi(Pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan)

22.11.2017

8 saat

09:30-18:30

İş modeli ve iş planına yönelik atölye çalışmaları

23.11.2017

8 saat

09:30-18:30

 

TOPLAM

32 saat