2017 Yılı Oda Hesapları 2017 Hizmet Ücretleri Tarifesi Meslek Grupları ve Faaliyet Kodları (NACE) Stratejik Plan
Sicil Rehberi Ticari İşlemler Rehberi Ticaret Sicili Müdürlüğü Duyuruları Mersis Danışma Masası
İşten Ayrılış Bildirgesi Kredi Protokolleri İndirimli Kuruluşlar Eğitimler
Fuar Teşvikleri Fuar Ziyaretleri Dış Ticaret Talepleri Reklam Fiyat Tarifesi

KOSGEB Eğitimi Mülakat Sonuçları


Kosgeb ile işbirliği ile yapılacak olan uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmaya hak kazananların listesi aşağıda yer almaktadır.

30 kişilik asıl listeden eğitime katılamayacak olanların   en son 13 Ekim tarihine kadar Odamıza  bildirmesini önemle rica ederiz. Yerine yedek listeden katılımcı alınacaktır.

Eğitime gelirken herhangi bir belge getirilmesine gerek yoktur.

Not: Eğitimimize %80 devam zorunluluğu bulunmaktadır.

KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNE KATILMAYA HAK KAZANANLAR

 

Asil Liste

1- Özcan Avtat

2- Şebnem Türkyılmaz

3- Kerim Oliver Kaya

4- Çoşkun Yüksel

5- Reber Mazlum Safran

6- Harun Sütçü

7- Hüseyin Bursa

8- Servet Girgin

9- Müge Kaçamer Özsoy

10-Duygu Turan

11-Ebru Kanlı

12-Bilal Düzağaç

13-Burçin Karakaya

14-Meltem Özdil

15-Selçuk Taşcı

16-Volkan Bolat

17-Asil Özsan

18- Güneş Baloğlu

19- Ayşegül Devecier

20- Muazzez Yıldırım

21- İhsan Engin Şimşek

22- Emine Genç

23-Levent Gazioğlu

24-Tuğba Ünlütürk

25-Fatih Yücel Doğan

26-Seher Demir

27- Nurettin Eyigör

28- İnci Uçar

29- Seda Burcu Devecier

30- Sevilay Mersin

Yedek Liste

1- Derya Sebik

2- Ayşegül Kahraman

3- Ayhan Süran Kök

4-Aysel Evcümen

5-Ayşe Dudu Sağlam

 

Eğitimler aşağıdaki saatlerde gerçekleşecektir.

Eğitmen Adı : İmre Gaffaroğulları

Konusu

Tarihi

Süresi (saat)

Saatler

Girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikri geliştirme ve yaratıcılık egzersizleri

16.10.2017

8 saat

09:30-18:30

İşletme Kavramı, İşletme Fonksiyonları, türleri, kuruluş şekilleri, mali ve hukuki sorumluluklar

17.10.2017

8 saat

09:30-18:30

İş Planı kavramı ve önemi(Pazar araştırma, pazarlama planı, üretim planı, yönetim planı, finansal plan)

18.10.2017

8 saat

09:30-18:30

İş modeli ve iş planına yönelik atölye çalışmaları

19.10.2017

8 saat

09:30-18:30

 

TOPLAM

32 saat