2017 Yılı Oda Hesapları 2017 Hizmet Ücretleri Tarifesi Meslek Grupları ve Faaliyet Kodları (NACE) Stratejik Plan
Sicil Rehberi Ticari İşlemler Rehberi Ticaret Sicili Müdürlüğü Duyuruları Mersis Danışma Masası
İşten Ayrılış Bildirgesi Kredi Protokolleri İndirimli Kuruluşlar Eğitimler
Fuar Teşvikleri Fuar Ziyaretleri Dış Ticaret Talepleri Reklam Fiyat Tarifesi

Alt Çalışma Grubu


İŞ MERKEZİ VE ÇARŞILAR KOMİSYONU YENİŞEHİR TİCARET MERKEZİ ALT ÇALIŞMA GRUBU LİSTESİ

ADI SOYADI

ÜNVANI

İŞ TELEFONU

FAKS

MÜJDAT YAVUZ

Meclis Üyesi

4333397

4593456

LEVENT ÇETİN

Meclis Üyesi

433 11 33

4331101

MUSTAFA ARİF ŞAŞAL

Meclis Üyesi

458 60 60

4578857

ABDULLAH NACİ ÖLÇEN

Meclis Üyesi

458 78 78

4497878

HAKAN UZUNOĞLU

Meclis Üyesi

469 59 27

4334045

EMRE İLALAN

Meclis Üyesi

449 53 27

4495327

TUNCER AKYAZ

Meclis Üyesi

433 34 34

4334122

KORKMAZ DEMİR

27. Elektrik Teçhizatı ve Tesisatı Grubu Meslek Komitesi Başkanı

433 36 46

4333646

ÖMER RIZA AKMAN

62. Sıhhi Tesisat ve Seramik Malzemeleri Grubu Meslek Komitesi Başkanı

457 40 21

4598326

MUZAFFER YÜCEL

27. Elektrik Teçhizatı ve Tesisatı Grubu Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı

458 74 58

4584914

HÜSEYİN POLAT

28. Elektronik Grubu Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı

469 69 49

4497430

YALÇIN KAYA

45. İç Taşımacılık Hizmetleri Grubu Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı

457 47 72

4499007

COŞKUN UÇMA

66. İnşaat Malzemeleri Grubu Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı

459 03 44

4590744

MUSTAFA KULYA

33. Diş Grubu Meslek Komitesi Üyesi

457 55 55

4330287

GÖKHAN YAVUZ

40. Medya ve Fotoğrafçılık Grubu Meslek Komitesi Üyesi

433 10 25

4331136

FATİH İNCEKARA

62. Sıhhi Tesisat ve Seramik Malzemeleri Grubu Meslek Komitesi Üyesi

469 43 20

4694328

EMRAH ÖZBEK

66. İnşaat Malzemeleri Grubu Meslek Komitesi Üyesi

469 03 19

4690329

BÜLENT ŞANLIGENÇ 

Meclis Üyesi

4596162-4596029

4596029

ABDURRAHMAN AYDOĞAN

Meclis Üyesi

433 54 65-458 43 44

4571685

ÖZKAN BAŞPINAR

Meclis Üyesi

4335507

4571268

HİLMİ URUL

Meclis Üyesi

4495566

4495576

İRFAN KÖKEN

Meclis Üyesi

457 54 04

4598198

BAHRİ OYUKLU

02. Kurutulmuş Meyve ve Çerezler Grubu Meslek Komitesi Başkanı

433 55 15

4571840

İSMAİL MUHARREM TEZCANLI

04. Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Yem Grubu Meslek Komitesi Başkanı

433 43 32

4690521

CÜNEYT ÇABUK

27. Elektrik Teçhizatı ve Tesisatı Grubu Meslek Komitesi Üyesi

469 70 75

4696027

KEMAL ÇELTİK

04. Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Yem Grubu Meslek Komitesi Üyesi

232 66 88

2436080

MALİK BİLİCİ

34. Güvenlik, Temizlik ve Destek Faaliyetleri Grubu Meslek Komitesi Üyesi

433 00 50

4496958

ADİL ERTUĞRUL TÜZEMEN

İş Merkezleri ve Çarşılar Komisyonu Üyesi

4334141

4339866

NEJAT AK

72. İklimlendirme, Mekanik ve Doğalgaz Tesisat Grubu Meslek Komitesi Başkanı

433 11 96

4491059

HAKAN CİHAN KOMUT

23. Halı, Zemin ve Duvar Kaplamaları Grubu Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı

459 47 47

4576320

OSMAN ZEKİ ÖZKEBAPÇI

Meclis Üyesi

462 19 00

4621100

ÖMER TATLI

Meclis Üyesi

469 49 00

4694943

SALİH TIRMAN

Meclis Üyesi

469 42 22

4693600

METİN AKÇAY

Meclis Üyesi

479 17 62

4794760

Mehmet SÖĞÜTLÜ

Gıda Çarşısı Yönetimi

433 53 60-66

4571337